Chętnie podejmiemy się współpracy z ludźmi, którym tak jak nam, zależy na wysokiej jakości produktów i jasnych warunkach współpracy. Jesteśmy małym zespołem, który jest zgrany i świetnie zna się na swoim fachu. W produkcje kolejnych wyrobów wkładamy nasze osobiste zaangażowanie.
Dzięki doświadczeniu możemy podpowiedzieć i pomóc z wyborem materiału lub z podjęciem innych decyzji. Współpracując z nami, masz pewność, że oddajesz swoje zlecenie w ręce fachowców, którzy nie tylko wykonają swoje zadanie zgodnie z umową, ale zrobią to, jak nikt inny na rynku.
Posiadamy wyposażoną stolarnię, dzięki czemu możemy dopasować się do potrzeb i zaleceń naszego zleceniodawcy. Przez wzgląd na niewielki zespół, chętniej podejmiemy się mniejszych zleceń.

Zawierając z nami umowę, masz gwarancję świetnych produktów i terminowości. Nasze produkty powstają z miłości do drewna i z doświadczenia, które w tej dziedzinie zdobywamy już kolejne pokolenie. Jeśli masz zlecenie na produkty z drewna, ale nie jesteś pewny czy się tego podejmiemy, to zadzwoń. Chętnie omówimy każdy przypadek i zdecydujemy razem.