P.P.H. Lampader Barbara Jakubczyk to stolarnia z wieloletnim doświadczeniem w obróbce drewna i produkcji drewnianych mebli. Zakład prowadzi już drugie pokolenie, które stolarstwo ma we krwi. Tajniki rzemiosła zostały w rodzinie. Nieduża, składająca się doświadczonych operatorów kadra Pracownicza pozwala na wykonanie każdej możliwej konstrukcji drewnianej. Z gromadzona wiedza i umiejętności pozwalają na realizację wszelkich zamówień. Na chwilę obecną

firma produkuje szeroki asortyment drewnianych takich jak:

 • mebelki dla dzieci,
 • ławy, skrzynie ogrodowe,
 • meble tarasowo – ogrodowe,
 • opakowania ze sklejki i drewna,
 • urządzenia rehabilitacyjne:
 • tory do nauki chodzenia,
 • leżanki rehabilitacyjne,
 • uchwyty na ręczniki.

  Oprócz wiedzy i doświadczenie Pracowników zakład na wyposażeniu posiada szeroki asortyment urządzeń do obróbki i wykończenia drewna:

 • piły,
 • szlifierki,
 • frezarki,
 • grubościówki,
 • wielopiły,
 • strugarki,
 • wiertarki i otwornice.

Oprócz tego na wyposażeniu znajdują się wszystkie podstawowe narzędzia stolarskie. Niewątpliwym atutem przedsiębiorstwa jest własna malarnia. Możliwość wykańczania na miejscu wykonanych elementów pozwala znacząco skrócić czas realizacji i zmniejszyć ryzyko ewentualnych błędów.
Wiele lat doświadczenia w obróbce drewna pozwoliło na zbudowanie skutecznych i trwałych relacji z Klientami. Zakład specjalizuje się w pracach jako Podwykonawca i wykonuje krótkie serie zleconych produktów.

Często wykonujemy zlecenia projektantów, dekoratorów, czy architektów. Przy takich projektach ważny jest każdy element i znaczenie ma nawet najdrobniejszy detal. By sprostać takim wymaganiom niezbędna, jest nie tylko doskonała znajomość sztuki stolarskiej, ale pasja i precyzja. I takie właśnie cechy charakteryzują od lata naszą firmę.

Już od wielu lat z pokorą rozwijamy naszą wiedzę i umiejętności. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, poszerzamy nasze możliwości i realizujemy kolejne zamówienia. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i wspólne poszukiwanie optymalnych rozwiązań.
Nasza rodzinna firma ma do zaoferowania, nie tylko świetne produkty, ale i zaangażowanie w ich tworzenie. Nie jesteśmy kolejną firmą, która wyroby drewniane poleca bezdusznym maszynom. W naszych rękach powstaje każdy nasz produkt i osobiście czuwamy nad jego doskonałością i odpowiednią formą. Zaletą naszej firmy jest to, że mała grupa, jaką tworzymy, świetnie się zna i zgrywa na polu wspólnej pracy stolarskiej. Wzajemnie uzupełniamy nasze umiejętności, łącząc je w najwyższej jakości produktach. Nasze wyroby, to często profesjonalne i specjalistyczne przyrządy, które wymagają od nas najwyższych umiejętności i otwartości na kolejne rozwiązania. To, w jaki sposób przykładamy się do kolejnego zlecenia, mogą potwierdzić nasi wcześniejsi zleceniodawcy.

Jesteśmy firmą, która przede wszystkim ceni sobie własne dobre imię, dlatego każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Potrzeby naszych zleceniodawców są spełniane w sposób odpowiedni i nienaruszający żadnych warunków umowy.
Drewno jest materiałem, który znamy, i na którym pracujemy już wiele lat. Jeśli masz wątpliwości dotyczące tego, jakiego drewna powinieneś użyć lub jak odpowiednio powinien wyglądać twój produkt gotowy, chętnie podpowiemy i doradzimy. Jesteśmy firmą otwartą na dialog z naszym klientem i chętnie go podejmujemy. Służymy naszą radą i zdobytym w pracy doświadczeniem. Współpracując z nami, masz pewność, że powierzyłeś swoje zlecenie fachowcom, którzy zrobią wszystko, by efekt cię zadowolił. Jeśli jakiś materiał jest tym odpowiednim do tworzenia z niego niezwykłych rzeczy, to jest nim właśnie drzewo.

Nasze doświadczenie obejmuje, od elementów ogrodu, do mebli dziecięcych, czy przyrządów do rehabilitacji. Jeśli nie wiesz, czy sprostamy specyfice twojego zlecenia, skontaktuj się z nami i sprawdź to. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zależy nam, byś ty był zadowolony, a my byśmy mogli skupić się na tym, co kochamy i na czym naprawdę się znamy, czyli na drewnie.